módní doplňky a dárky

Zásady ochrany osobních údajů

Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je Bižuterie Kozák s. r. o. IČO: 25576756, DIČ: CZ28576756, se sídlem v Ostravě Hasičská 21, tel.: 777 800 188, 602 713 177, email: info@bizuteriekozak.cz. Aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely:

- Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací.

- Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu.

- Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní júdaje za tímto účelem zpracováváme po dobu trvaní záruční doby.

- Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat.

- Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami našeho e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu. Těmito zpracovateli jsou: Google, Heuréka. Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

- V případě neposkytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů vám nebudeme moci poskytnout výše uvedené služby.

 

Kategorie
Sledujte nás