módní doplňky a dárky

Proč kupovat u nás

Naše firma Bižuterie-Kozák vznikla počátkem roku 2000. Jako zavedená firma na českém trhu zaručujeme vysokou spolehlivost.

V roce 2010 jsme se po deseti letech velkoobchodní činnosti, rozhodli zřídit také malou síť vlastních prodejen. V uvedeném roce jsme otevřeli dvě. První v Kopřivnici naproti Kauflandu a druhou ve Frýdku-Místku -  Třída T. G. M. V roce 2013  jsme otevřeli již naši třetí prodejnu, a to v Ostravě na ulici Nádražní naproti Stodolní ulice.

Snažíme se sledovat módní trendy a přizpůsobovat se požadavkům českého trhu.

Bižuterii nakupujeme přímo od výrobců, proto můžeme garantovat nejnižší možné ceny. Většinu našeho zboží dovážíme do Evropy jako jediní dovozci. Mezi náš sortiment také patří: Kovové a koženkové šperkovnice různých velikostí, plesové kabelky-psaníčka a dámské peněženky. Dále dárkové papírové krabičky různých velikostí a barev a malé dárkové pytlíčky. Pravidelně sledujeme ceny konkurence a snažíme se být vždy nejlevnější.

Záruka kvality zboží. Při vyskladnění zboží dochází k opakované kontrole kvality zboží.

Díky unikátnímu číselnému kódu nedochází k záměně zboží. Nikdy nezasíláme zboží podobného modelu nebo v jiné barvě, pokud jste si jej neobjednali.

Rychlé dodání zboží poštou. Při objednávce nad 1.000,- Kč je poštovné ZDARMA.

 


 

Kategorie
Sledujte nás