módní doplňky a dárky

Velkoobchod bižuterie

Pro velkoobchodní odběratele máme při nákupu na e-shopu zvýhodněné podmínky. Zašlete nám fotografii nebo scan živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejstříku firem na e-mail: info@bizuteriekozak.cz 

My vám obratem zašleme e-mail s podmínkami prodeje pro velkoobchodní odběratele.

Zabýváme se dovozem módní bižuterie, dárkových předmětů a módních doplňků ze zahraničí a zásobujeme maloobchodní prodejny po celé ČR. Na konci roku 2013 jsme pravidelně zásobovali novým zbožím každé dva měsíce již více než 80 prodejen.

Zavoláte, a my přijedeme se vzorky cca 1500 druhů nejnovějšího a pro danou sezónu aktuálního zboží. Sepíše se objednávka. Každý vzorek má svůj jedinečný kód, proto nedochází k záměně. Nikdy zákazníkovi nepošleme to, co si neobjednal! Zboží posíláme poštou na dobírku, nebo dle dohody, hned druhý den po objednání. Z různých koutů země pro vás vybíráme zboží nejvyšší kvality. Nespokojíme se s levnými napodobeninami kvalitního zboží. Spokojenost zákazníka je pro nás priorita.

Výhledově plánujeme otevření vzorkovny v našem velkoobchodním skladu v Ostravě-Hrabůvce, aby si zákazník mohl přijet, nakoupit a zboží si také hned odvézt.

Proč nakupovat u nás?

Široký výběr bižuterie, koženkových a kovových šperkovnic, dárkových předmětů a modních doplňků např. psaníčka, deštníky, zrcátka. V nabídce máme také stojánky na náhrdelníky a náramky a plata na prsteny. Dále dárkové papírové krabičky různých velikostí a barev a malé dárkové pytlíčky. Na e-shopu je jenom omezený vzorek našeho zboží.

Záruka kvality zboží. Při vyskladnění zboží dochází k opakované kontrole kvality zboží.

Přesná objednávka. Díky unikátnímu číselnému kódu nedochází k záměně zboží. Nikdy nezasíláme zboží podobného modelu nebo v jiné barvě, pokud jste si jej neobjednali.

Nízké ceny. Pravidelně sledujeme ceny konkurence a snažíme se být vždy nejlevnější. Bižuterii nakupujeme přímo od výrobců, proto můžeme garantovat nejnižší možné ceny.

Rychlé dodání zboží. Zboží dodáváme poštou. 

Výběr provedeme u vás na prodejně. Nemusíte nikam jezdit, rádi vás osobně navštívíme.